Pazar , 17 Aralık 2017

ev » Advertorial » Cep Telefonu Karşılaştırma

Cep Telefonu Karşılaştırma

Şubat 22, 2016 5:02 pm by: Kategori: Advertorial Yorum bırakın A+ / A-

Cep_Telefonu_Karsilastirma_12

Cep telefonları, rahatlıkla taşınabilen, geniş kapsama alnına sahip, kablosuz özellikte bir iletişim ve eğlence aracıdır.

İlk olarak 1973 yılında 1kg ağırlığında geliştirilen cep telefonu 100 grama kadar düştü. 20 dakika dayanan bataryaları ise şimdilerde hem akıllı telefonlar oldular hem de bataryalar 10 – 11 saate kadar dayanabiliyor.
Telefonlar ilk çıktığında tuş takımlı telefonlar olarak piyasada bulurken daha sonra kapaklı ve kızaklı modelleri çıktı. Son olarak ise dokunmatik telefonlara bıraktı yerini.

Yeni bir telefon almak istediğimiz zaman en çok zorlandığımız şey ise hangi telefonu alacağımıza karar vermek oluyor. İşte tam da bu aşamada imdadımıza cep telefonu karşılaştırmasiteleri yetişiyor. Cep telefonu karşılaştırma sitelerinde almak istediğimiz telefonun tüm özellikleri ve performansı diğer telefonlarla karşılaştırılıp bize seçim yapma konusunda kolaylık sağlıyor.

Cep Telefonu Karşılaştırma Reviewed by on . Cep telefonları, rahatlıkla taşınabilen, geniş kapsama alnına sahip, kablosuz özellikte bir iletişim ve eğlence aracıdır. İlk olarak 1973 yılında 1kg ağırlığınd Cep telefonları, rahatlıkla taşınabilen, geniş kapsama alnına sahip, kablosuz özellikte bir iletişim ve eğlence aracıdır. İlk olarak 1973 yılında 1kg ağırlığınd Rating: 0

hakkında starhaber

Leave a Comment

ads-619
scroll to top