Pazar , 17 Aralık 2017

ev » Güncel » Demirtaş ölümler üzerinden siyasi rant peşinde

Demirtaş ölümler üzerinden siyasi rant peşinde

Ekim 10, 2015 10:14 am by: Kategori: Güncel, Politika Yorum bırakın A+ / A-

demirtas

Ankara’daki patlama sonrası HDP Eş Başkanı Selahattin Demirtaş’tan yine provokatif açıklamalar geldi. Demirtaş Diyarbakır’daki gibi ölümler üzerinden siyasi rant peşine düştü: Bizi gece gündüz izleyen devletin bunu bilemiyor olmasına imkan var mı? Mafyalaşmış, katilleşmiş, seri katil gibi bunu uygulayan bir devlet anlayışı içerisindeyiz.

emirtaş’ın programının olduğu HDP İstanbul il binası boşaltıldı ve arama yapıldı.

HDP Eş Genel Başkanı Selahattin Demirtaş’ın İstanbul’da düzenleyeceği basın toplantısı öncesi Ankara’daki patlama haberi gelince HDP İl binası boşaltıldı.

Gazeteciler ve çalışanlar dışarı çıkarılarak partililer tarafından binada arama yapıldı. Aramanın tamamlanmasından sonra Demirtaş binaya geldi.

Tekrar içeri alınan gazeteciler ve katılanların üzerleri arandı.

Demirtaş’ın açıklaması;

“ALÇAK BİR BOMBADIR”

Arkadaşlarım yaralanmış cenazeleri taşınırken gaz attınız ya. Olabilir mi böyle bir şey ya. Tablo çok ağır bilemiyorum.Canlı mı cansız mı bilmiyorum alçak bir bombadır. İki patlama olduğu biliniyor. Ölü sayısı artsın diye de çok yüksek tesiri olan bir bomba.

“KATİLLEŞMİŞ DEVLET ANLAYIŞI”

Bizi gece gündüz izleyen devletin bunu bilemiyor olmasına imkan var mı? Mafyalaşmış, katilleşmiş, seri katil gibi bunu uygulayan bir devlet anlayışı içerisindeyiz. Bunu şok durumuyla düşünemez hale getirecekler. Zulme karşı dik duracağız. Bunu da hepsini de atlatacağız. Bu alçaklıklar sadece kirli, ortaya çıkarılmamış olaylar olarak kalmayacak.

Demirtaş ölümler üzerinden siyasi rant peşinde Reviewed by on . Ankara'daki patlama sonrası HDP Eş Başkanı Selahattin Demirtaş'tan yine provokatif açıklamalar geldi. Demirtaş Diyarbakır'daki gibi ölümler üzerinden siyasi ran Ankara'daki patlama sonrası HDP Eş Başkanı Selahattin Demirtaş'tan yine provokatif açıklamalar geldi. Demirtaş Diyarbakır'daki gibi ölümler üzerinden siyasi ran Rating: 0

hakkında starhaber

Leave a Comment

ads-619
scroll to top