Pazar , 17 Aralık 2017

ev » Politika » Kılıçdaroğlu’ndan Bahçeli’ye: Girme o zaman seçime

Kılıçdaroğlu’ndan Bahçeli’ye: Girme o zaman seçime

Ekim 4, 2015 8:59 pm by: Kategori: Politika Yorum bırakın A+ / A-
CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu ‘Önce Türkiye’ mitinginin ikincisi kapsamında Alanyalılara hitap etti, Bahçeli’yi suçladı..
BİRİ HER ŞEYE HAYIR DİYOR, GİRME O ZAMAN SEÇİME
CHP olarak koalisyon istediklerini ve 7 Haziran sürecini en iyi okuyan partinin CHP olduğunu savunan Kılıçdaroğlu, “Hep beraber koalisyon yapalım dedik. Birisi yan çizdi, öbürü her şeye olmaz olmaz diyor. O zaman seçime neden giriyorsun, girme o zaman seçime. Avrupa devletlerinin hepsi koalisyon ile yönetiliyor. Biz neden yönetemeyeceğiz. Biz kaçmadık, halkın kararına saygı duyduk” dedi.
  “SURİYELİLERİ ÜLKELERİNE GERİ GÖNDERECEĞİZ”
  Türkiye’nin bölgesinde lider olduğunun iddia edildiğini ancak Türkiye’nin dünyadan soyutlandığını söyleyen Kılıçdaroğlu, “Neden Türkiye’yi dünyadan soyutladınız. AB ve Orta Doğu sırtını döndü. 2 milyon 225 bin Suriyeli Türkiye’ye geldi. Dediler ki doğru yapıyoruz. Şimdi başlarına bela oldu. CHP iktidarında Orta Doğu politikasını yeniden düzenleyeceğiz. Suriye’de akan kanı durduracağız. Orta Doğu’ya barışı getireceğiz. 2 milyon 225 bin Suriyeliyi ülkelerine göndereceğiz” dedi.
Kılıçdaroğlu’ndan Bahçeli’ye: Girme o zaman seçime Reviewed by on . CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu 'Önce Türkiye' mitinginin ikincisi kapsamında Alanyalılara hitap etti, Bahçeli'yi suçladı.. BİRİ HER ŞEYE HAYIR DİYOR, GİRM CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu 'Önce Türkiye' mitinginin ikincisi kapsamında Alanyalılara hitap etti, Bahçeli'yi suçladı.. BİRİ HER ŞEYE HAYIR DİYOR, GİRM Rating: 0

hakkında starhaber

Leave a Comment

ads-619
scroll to top