Pazar , 17 Aralık 2017

ev » Magazin » Şafak Sezer: Erdoğan Solcu Olsaydı Heykeli Dikilirdi

Şafak Sezer: Erdoğan Solcu Olsaydı Heykeli Dikilirdi

Nisan 1, 2015 2:29 pm by: Kategori: Magazin Yorum bırakın A+ / A-

Bir dönem Erdoğan’a gösterdiği ilgiden dolayı birçok kesimden tepki alan ünlü sanatçı ve komedyen Şafak Sezer, “Erdoğan solcu olsaydı heykeli dikilirdi” dedi.

erdogan-solcu-olsaydi-heykeli-dikilirdi-safak-sezer

A Haber’de yayınlanan Yüzde Yüz Siyaset’in bu haftaki konuğu ünlü oyuncu ve komedyen Şafak Sezer’di. Sevilay Yükselir’in moderatörlüğünü yaptığı Yüzde Yüz Siyaset’e katılan Şafak Sezer yaptığı açıklamada “Cumhurbaşkanımızın elini sıktığımda onu bir semt abisi gibi görüyorsam ve diğerlerinden bunu göremiyorsam demekki bu benim kazancımdır.” dedi.

İşte Sezer’in övgü dolu açıklamaları:

“İYİ NİYETİMDEN GEZİ’YE KATILMIŞTIM”

“Şimdi ben ne halkın ne de bir partinin kobayı olmak istemiyorum. Fakat tesadüf eseri iyi niyetimizden o kalabalığın içinde durdum. İlk günkü kalabalık güzeldi. Kimse ne olduğunu bilmiyordu ki. Gezi Parkı’nı da o ağacı da bilmiyorum. İş başka bir yere gidildi. Sanatçı tuttuğu takımı bile söylediği zaman eleştiri alan bir durumda şu an. Psikolojik olarak rahatsız ediyorlar. Baskı çok yüksek sosyal medyada. Ama karşılığı yok.”

“ERDOĞAN SOLCU OLSA HEYKELİ DİKİLİRDİ”

“Cumhurbaşkanı solcu olsaydı her yere heykeli dikilirdi .Eski soldan bahsediyorum. Her kavgada birkaç iş adamı, sanatçı, milletvekili yok edilmeye çalışılıyor. Cumhurbaşkanı’na da aynı muameleyi yapıyorlar. Onu sevdiğin zaman yasaklıyorlar. Ben anlamadım bu işi kim diktatör?”

“BU DÖNEKLİK DEĞİL, FİKİR DEĞİŞİMİ”

“Bu bir döneklik değil, bir fikir değişimidir. Cumhurbaşkanı’nın elini sıktığım zaman onu semt ağabeyi olarak görüyorsam diğerlerinden bunu göremiyorsam bu benim kazancımdır. Keyif alıyorsam benim hayatına karışmasına müsaade etmem. 44 yaşındayım. Aileyi temsil ediyorum. Onursuzluğu temsil etmiyorum. Türk evladıyım, öleceğim Türk olarak.”

Şafak Sezer: Erdoğan Solcu Olsaydı Heykeli Dikilirdi Reviewed by on . Bir dönem Erdoğan'a gösterdiği ilgiden dolayı birçok kesimden tepki alan ünlü sanatçı ve komedyen Şafak Sezer, "Erdoğan solcu olsaydı heykeli dikilirdi" dedi. A Bir dönem Erdoğan'a gösterdiği ilgiden dolayı birçok kesimden tepki alan ünlü sanatçı ve komedyen Şafak Sezer, "Erdoğan solcu olsaydı heykeli dikilirdi" dedi. A Rating: 0

hakkında starhaber

Leave a Comment

ads-619
scroll to top