Pazar , 17 Aralık 2017

ev » Sağlık » Sağlığınız Bizim İçin Değerli!

Sağlığınız Bizim İçin Değerli!

Mart 25, 2016 1:01 pm by: Kategori: Sağlık Yorum bırakın A+ / A-

Sağlığınız Bizim İçin Değerli!

Ambulans hizmetleri tam olarak 1980’li yıllarda başlayıp 2000’li yıllarda ise özel ve kamu alanlarında fazlasıyla gelişim göstermiştir. Eskiden çok zorunlu olmadıkça kamu hastanelerinde bulunan ambulanslar hasta hizmetine sunulmazdı. Hatta bir çok hasta da bu durumdan dolayı mağdur olmuştur. Ancak şimdilerde ise bir çok özel ambulans hizmeti veren kurumlar baş göstermiş bulunuyor. Bizde Coşkun Ambulans ekibi olarak hangi hastalık olursa olsun istenildiği anda en güvenli ve kontrollü şekilde profesyonel ekibimiz dahilinde, son teknolojiyle donatılmış tam teşekküllü araçlarımızla hastaya ambulans hizmeti sunuyoruz.

coskun-ambulans-slider-1

Hizmetlerimiz…

Sadece hasta taşıma alanında değil daha bir çok alanda da faaliyetlerimiz bulunmaktadır. Sıralayacak olursak;

  • Hasta Nakil
  • Şehirlerarası hasta nakil
  • Film ve dizi setlerinde ambulans bekletme
  • Şantiyelerde sağlık hizmeti
  • Medikal destek

Ambulans Vardır Hayat Kurtarır!

Çoğu zaman acil durumlarda çağrılan ambulanslarda maalesef ki yeterli olmayabiliyor. Çoğu ambulans hastaya sadece basit müdahalelerde bulunarak hastaneye yetiştirmeye çalışıyor. Halbuki son teknolojiyi kullanan tam teşekküllü ve içinde profesyonel sağlık ekibi bulunduran ambulansların hiç şüphesiz başarı oranı çok daha yüksektir öyle değil mi?. Coşkun Ambulans nezdindeki her araç da teknolojinin sağladığı en son aletlerle donatılmış ve alanlarında uzman sağlık ekibi ile tam destek sağlamayı garanti etmektedir.

Her İhtiyaç Duyduğunuzda Yanı Başınızdayız!

Ambulanslar genelde ani kalp krizi, trafik kazaları, ani felç, bıçaklanma, yaralanma vb. gibi acil müdahale gerektiren hallerde hizmet vermektedir. Ancak, kimi zaman da hastanın acil bir durumu olmasa da hastaneye gidecek kadar kendini iyi hissetmez veya ulaşım yönünden sıkıntı yaşamaktadır. Bununla beraber şehirler arası hizmet almak istendiği zaman da örneğin; “hasta olan yakınımı şu şehirden falanca şehre götürmek istiyorum” şeklindeki taleplerde de yani Coşkun Ambulans tıbbi müdahale gerektirmeyen durumlarda da her an yanı başınızdadır. 7/24 çağrı destek hattımız, güler yüzlü hizmet anlayışımız ve profesyonel ekibimiz ile özel ambulans hizmetinde ilk tercihiniz olmaya hazırız.

3cd7d

Değerli vaktinizi ayırıp yazımızı okuduğunuz için ve bizi tercih ettiğiniz için sizlere minnettarız. Unutmayın ki sağlık en büyük hazinedir.

Sağlığınız Bizim İçin Değerli! Reviewed by on . Sağlığınız Bizim İçin Değerli! Ambulans hizmetleri tam olarak 1980’li yıllarda başlayıp 2000’li yıllarda ise özel ve kamu alanlarında fazlasıyla gelişim gösterm Sağlığınız Bizim İçin Değerli! Ambulans hizmetleri tam olarak 1980’li yıllarda başlayıp 2000’li yıllarda ise özel ve kamu alanlarında fazlasıyla gelişim gösterm Rating: 0

hakkında starhaber

Leave a Comment

ads-619
scroll to top